Star Games-Tracker
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trackere-Games--Movies
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scary Movie 4

In jos 
AutorMesaj
MerMeZe
Admin
Admin
MerMeZe


Numarul mesajelor : 60
Puncte reputatie : 155
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Bocsa

Scary Movie 4 Empty
MesajSubiect: Scary Movie 4   Scary Movie 4 EmptyMar Apr 28, 2009 9:26 am

După citirea multe comentarii de la oameni care au spus infricosator Movie 4 a fost de rahat, am fost reticente în a merge şi-l văd. Dar am facut-o, şi să ia cuvântul meu pentru aceasta, el a fost bine meritat.

Film de groaza 4 a fost hilar. Nu-mi pot aminti ultima dată când am ras asa de tare. Sa parodies de filme, cum ar fi "de pică", "Războiul din lume", "Brokeback Mountain", "Saw I şi II", şi "The Village" şi multe altele de muncă şi pentru a face un film de divertisment 80 minute. Şi haideţi să nu uitaţi de parodies de celebritati, care include Tom Cruise şi Michael Jackson.

Terenul Practic merge aşa: de prost minte Cindy Campbell (Anna Farris) a avut un loc de muncă ca o casa păzitor pentru o babă, care este declarat a fi blestemat. În timp ce ea este să faci o treabă ea descoperă că casa este bântuit de un fantomatic băieţel. Thats Dar nu toate. Giant Tripods sunt care ies din pământ şi uciderea în toată lumea, şi străinii sunt luaţi în lume. Cu ajutorul din nou befriended vecin şi nu a reuşit tatăl Tom Ryan, Cindy stabileşte pentru a obţine câteva răspunsuri pe o lungă călătorie hilar ...

Film de groaza 4 este un film de prost. Dacă doriţi o adâncime, reflexiv film care te face să crezi că, acest lucru este cu siguranţă nu pentru tine. Dacă doriţi câteva bune râde atunci aceasta este ceea ce căutaţi. Doar gol în creier şi intră în sălile de cinema sau puse în DVD. Aproape că mi-a făcut, nu-l vezi, şi dacă aş avea mi-ar fi fără regretat.









Scary Movie 4 Anna_Faris_in_Scary_Movie_4_Wallpaper_1_1280
Sus In jos
http://star-games10.bestoforum.net
 
Scary Movie 4
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Xmen-Movie
» Scrary Movie Complete Colection

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star Games-Tracker :: Movies :: Info Movies-
Mergi direct la: