Star Games-Tracker
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trackere-Games--Movies
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 <<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>>

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
cor72z
Moderator
Moderator
cor72z


Numarul mesajelor : 20
Puncte reputatie : 52
Data de inscriere : 28/04/2009

<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> Empty
MesajSubiect: <<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>>   <<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> EmptyMar Apr 28, 2009 12:57 pm

Sony Ericsson a anunţat telefonul T707. Maria Sharapova, ambasadorul brand-ului Sony Ericsson, s-a implicat în promovarea telefonului.
Noul T707 poate fi personalizat în aşa fel încât ecranul să se aprindă diferit, în funcţie de persoana care apelează. Cu ajutorul tehnologiei de Control prin Gesturi, o simplă mişcare a mâinii deasupra ecranului telefonului poate respinge un apel sau poate trece alarma pe modul silenţios.
„Noul T707 este accesoriul meu preferat. Fiind permanent în mişcare, am nevoie de un telefon care să fie simplu de utilizat şi, evident, stilat. Efectele speciale de lumină îmi atrag mereu atenţia, în aşa fel încât pot şti întotdeauna cine mă sună. Căştile cu Bluetooth HBH-PV715 îmi sunt foarte utile atunci când sunt în mişcare şi trebuie să răspund la un apel sau să-mi verific mailurile”, a declarat Maria Sharapova.
Aparatul dispune de un ecran de 2,2 inci, de o cameră foto de 3,2 MP şi de teme pentru ecran care pot fi personalizate. Căştile Bluetooth HBH-PV715 şi accesul rapid la magazinlul online de muzică PlayNow completează funcţiile acestui telefon.
“T707 este un nou pas în evoluţia telefoanelor de design de la Sony Ericsson. În acest sens, Maria Sharapova este imaginea perfectă, datorită combinaţiei de dinamism şi stil pe care o inspiră acestui brand. La fel ca Maria, noul reprezentant al gamei T reprezintă un mix între tehnologie, design şi stil” a declarat Linda Schori, Global Marketing Business Manager pentru Categoria Style, Sony Ericsson.
T707 este compatibil cu GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 2100 şi va fi disponibil pe plan local din al doilea trimestru al acestui an.


<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> 90f42230953624
<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> 39b05330953626
<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> D83d3330953627
Sus In jos
ronaldo
Supraveghetor
Supraveghetor
ronaldo


Numarul mesajelor : 21
Puncte reputatie : 28
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 30
Localizare : craiova

<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>>   <<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>> EmptySam Mai 02, 2009 11:03 am

foarte tare teledonul dar cred ca putea fi si mai performant pirat
Sus In jos
 
<<Sony Ericsson a lansat telefonul T707>>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star Games-Tracker :: Entertainment :: Relax-Zone-
Mergi direct la: